• Zakres prac

    Nasza firma zajmie się szybkim i skutecznym wyburzaniem ścian, posiadamy spore doświadczenie w robotach rozbiórkowych

    Wyburzenia ścian

Wyburzenia ścian

Specjalistyczne roboty wyburzeniowe z naszej oferty obejmują skuwanie posadzek, skuwanie ścian, Nasze prace przebiegają szybkko i skutecznie, a po każdym wykonanym zleceniu oczyszczamy teren.

Skuwanie posadzek i ścianek działowych - beton, cegła

Należy pamiętać, że wszelkie zmiany w konstrukcji budynku, a tym w gruncie rzeczy jest skuwanie posadzek i ścian muszą być wykonywane pod okiem specjalisty. Czasami wyburzanie ścian jest jedyną możliwością zmiany aranżacji danego wnętrza, wymaga jednak określenia typu ściany, a w wielu wypadkach konsultacji z architektem, lub inżynierem budownictwa Należy również wykonać projekt przebudowy (ponieważ taką klasyfikację mają podobne roboty w prawie budowlanym) oraz otrzymać urzędowe pozwolenie na przeprowadzenie prac. Dokument złożony w urzędzie musi zawierać stosowne obliczenia konstrukcyjne obciążeń oraz zaprojektowany podciąg. Sam proces wyburzenia musi przebiegać w zgodzie z przepisami i warunkami technicznymi odpowiednimi dla każdego typu budynków i ich usytuowania. Wszystkie te wymogi spełniamy w sposób, który nie wymaga zaangażowania naszego Klienta. Tak jak w przypadku wszystkich prac budowlanych działamy szybko i przede wszystkim bezpiecznie. Dysponujemy odpowiednimi narzędziami, które pozwalają na maksymalne skrócenie czasu każdego zlecenia, w naszej gestii leży również zabezpieczenie obszaru prac oraz sprzątanie.

  • zabezpieczenie obszaru prac
  • sprzątanie

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy i skorzystania z naszych profesjonalnych usług.

Wykończenia wnętrz domów i biur
realizowane z pasją...

Remonty, prace wykończeniowe, układanie paneli i glazury

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?
Istniejemy na rynku od 2002 roku oferując naszym Klientom usługi najwyższej jakości. Specjalizujemy się w solidnych wykończeniach wnętrz, a głównym priorytetem naszej działalności jest zagwarantowanie Klientom satysfakcji z naszych realizacji. Do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy indywidualnie, dostosowując ofertę do oczekiwań Zleceniodawców. Na przestrzeni kilkunastu lat funkcjonowania, nasza ekipa remontowa wykonała setki prac remontowych tj. położenia paneli, gładzi gipsowych i pomalowania mieszkań czy też biur, zdobywając silną i ugruntowaną pozycję na szczecińskim rynku.
KOMPLEKSOWE I PROFESJONALNE PRACE REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWE
Wybierając naszą firmę do remontu mieszkania, domu, czy firmy stawiasz na wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm, dokładność oraz terminowość realizowanych prac. Naszym Klientom oferujemy wiele możliwości – przede wszystkim usługi na wysokim poziomie! Służymy fachowym doradztwem polecając rozwiązania optymalnie dostosowane do potrzeb inwestora.
NAJLEPSI SPECJALIŚCI W SZCZECINIE
Zapewniamy, że powierzając zlecenia naszej firmie Wasze wszelkie prace wykończeniowe zostaną przeprowadzona sprawnie, solidnie i szybko. Jeśli poszukujesz ekipy remontowej w Szczecinie i chcesz mieć kompleksowo wykonane wszystkie prace związane z wykańczaniem mieszkań, domów, biur, gabinetów lekarskich czy pomieszczeń handlowych zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą firmy i skorzystania z naszych profesjonalnych usług. Specjalizujemy się w kompleksowych wykończeniach mieszkań.

DANE KONTAKTOWE

  • REMONTY - SZCZECIN
  • tel: 601654288
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © 2020 www.szczecin-remonty.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.