• Zakres prac

    Zapraszamy do skorzystania z naszych usług na prace remontowo - wykończeniowe w Szczecinie, gwarantujemy wysoką jakość

    Prace remontowo - wykończeniowe

Prace remontowo-wykończeniowe

Najprostszym sposobem uzyskania odpowiedzi na pytanie, czy podejmujemy się jakiegoś rodzaju prac jest skorzystanie z informacji teleadresowych w zakładce KONTAKT. Aby potwierdzić, że przyjmujemy zlecenia wszelkiego typu prac wystarczy zatelefonować.

Prace remontowe, prace budowlane to właśnie nasza oferta!

Mamy doświadczenie w budowach, przebudowach, montażach, remontach, czy nawet rozbiórkach każdego typu obiektu budowlanego. Do każdego rodzaju robót delegujemy wykwalifikowanych pracowników posiadających odpowiednie uprawnienia (np. do prac z instalacjami elektrycznymi, wodnymi, gazowymi) wraz z biegłym w prawie budowlanym i przepisach pokrewnych specjalistą. Jeśli prace wymagają urzędowego zezwolenia (np. rozbiórki), pomagamy w załatwieniu formalności, przepisowej organizacji procedur i nadzoru nad poszczególnymi etapami prac.

Profesjonalizm za dobrą cenę – remonty, modernizacje, prace budowlane, instalatorskie i techniczne

Prace remontowo-wykończeniowe najlepiej powierzyć specjalistom. Dobór profesjonalnej firmy oferującej solidne usługi i dopasowanie do wymagań budżetowych Klienta jest dość trudny, najlepiej postawić na firmę znaną w branży, taką jak nasza czyli jedną z najczęściej rekomendowanych w Szczecinie.

Wykończenia wnętrz domów i biur
realizowane z pasją...

Remonty, prace wykończeniowe, układanie paneli i glazury

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?
Istniejemy na rynku od 2002 roku oferując naszym Klientom usługi najwyższej jakości. Specjalizujemy się w solidnych wykończeniach wnętrz, a głównym priorytetem naszej działalności jest zagwarantowanie Klientom satysfakcji z naszych realizacji. Do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy indywidualnie, dostosowując ofertę do oczekiwań Zleceniodawców. Na przestrzeni kilkunastu lat funkcjonowania, nasza ekipa remontowa wykonała setki prac remontowych tj. położenia paneli, gładzi gipsowych i pomalowania mieszkań czy też biur, zdobywając silną i ugruntowaną pozycję na szczecińskim rynku.
KOMPLEKSOWE I PROFESJONALNE PRACE REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWE
Wybierając naszą firmę do remontu mieszkania, domu, czy firmy stawiasz na wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm, dokładność oraz terminowość realizowanych prac. Naszym Klientom oferujemy wiele możliwości – przede wszystkim usługi na wysokim poziomie! Służymy fachowym doradztwem polecając rozwiązania optymalnie dostosowane do potrzeb inwestora.
NAJLEPSI SPECJALIŚCI W SZCZECINIE
Zapewniamy, że powierzając zlecenia naszej firmie Wasze wszelkie prace wykończeniowe zostaną przeprowadzona sprawnie, solidnie i szybko. Jeśli poszukujesz ekipy remontowej w Szczecinie i chcesz mieć kompleksowo wykonane wszystkie prace związane z wykańczaniem mieszkań, domów, biur, gabinetów lekarskich czy pomieszczeń handlowych zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą firmy i skorzystania z naszych profesjonalnych usług. Specjalizujemy się w kompleksowych wykończeniach mieszkań.

DANE KONTAKTOWE

  • REMONTY - SZCZECIN
  • tel: 601654288
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © 2020 www.szczecin-remonty.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.