• Zakres prac

    Szybkie i profesjonalne położenie paneli podłogowych to jedna z wielu oferowanych przez naszą firmę czynności

    Układanie paneli podłogowych

Układanie paneli podłogowych

Wśród szerokiej gamy usług oferowanych przez naszą firmę remontowo-budowlaną, znajduje się kompleksowe układanie i montaż paneli podłogowych. Specjalizujemy się w profesjonalnym montażu paneli, świadcząc usługi w mieszkaniach, domach jednorodzinnych oraz w obiektach biurowych.

Fachowy montaż paneli podłogowych

Dzisiejszy rynek to szeroki wybór podłóg, oferowane w sprzedaży panele podłogowe mają najróżniejsze wzory, desenie i konfiguracje kolorystyczne – mogą naśladować dowolny rodzaj drewna. Jeśli chodzi o jakość, różnią się przede wszystkim klasą ścieralności, czyli wytrzymałością na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Ogólnie przyjmuje się, że dobre panele do salonu albo sypialni mogą reprezentować klasę AC-3 ale przedpokój będzie potrzebować co najmniej klasy AC-4. Wyboru paneli dokonuje Klient, pracujemy z zakupionym przez niego materiałem, albo sami dokonujemy zakupu na podstawie wskazania wzoru – Klientom niezdecydowanym służymy fachowym doradztwem zarówno w dziedzinie popularnych typów paneli, jak i designerskich od markowych producentów.

Układanie paneli podłogowych – konkurencyjne ceny

Oferujemy wykonanie pełnego zakresu prac, łącznie z przygotowawczymi takimi jak wykonanie wylewki podłoża, izolacja (lub hydroizolacja) podłoża, jak również zakończenie prac wykończeniowych na ścianach i suficie bez czego okładzina podłogowa będzie narażona na zniszczenie. Tam gdzie zachodzi potrzeba, dokonujemy wyrównania posadzki przy pomocy szlifierek i zaprawy betonowej. Podkłady stosujemy w zależności od okoliczności i decyzji Klienta – może to być folia, korek, lub filc. Jeśli chodzi o warstwę akustyczną najpopularniejsza jest pianka polipropylenowa.

Wykończenia wnętrz domów i biur
realizowane z pasją...

Remonty, prace wykończeniowe, układanie paneli i glazury

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?
Istniejemy na rynku od 2002 roku oferując naszym Klientom usługi najwyższej jakości. Specjalizujemy się w solidnych wykończeniach wnętrz, a głównym priorytetem naszej działalności jest zagwarantowanie Klientom satysfakcji z naszych realizacji. Do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy indywidualnie, dostosowując ofertę do oczekiwań Zleceniodawców. Na przestrzeni kilkunastu lat funkcjonowania, nasza ekipa remontowa wykonała setki prac remontowych tj. położenia paneli, gładzi gipsowych i pomalowania mieszkań czy też biur, zdobywając silną i ugruntowaną pozycję na szczecińskim rynku.
KOMPLEKSOWE I PROFESJONALNE PRACE REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWE
Wybierając naszą firmę do remontu mieszkania, domu, czy firmy stawiasz na wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm, dokładność oraz terminowość realizowanych prac. Naszym Klientom oferujemy wiele możliwości – przede wszystkim usługi na wysokim poziomie! Służymy fachowym doradztwem polecając rozwiązania optymalnie dostosowane do potrzeb inwestora.
NAJLEPSI SPECJALIŚCI W SZCZECINIE
Zapewniamy, że powierzając zlecenia naszej firmie Wasze wszelkie prace wykończeniowe zostaną przeprowadzona sprawnie, solidnie i szybko. Jeśli poszukujesz ekipy remontowej w Szczecinie i chcesz mieć kompleksowo wykonane wszystkie prace związane z wykańczaniem mieszkań, domów, biur, gabinetów lekarskich czy pomieszczeń handlowych zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą firmy i skorzystania z naszych profesjonalnych usług. Specjalizujemy się w kompleksowych wykończeniach mieszkań.

DANE KONTAKTOWE

  • REMONTY - SZCZECIN
  • tel: 601654288
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © 2020 www.szczecin-remonty.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.